Nowe ryby w Forntnite dostarczą ciekawe bonusy

Zatopienie mapy Fortnite będzie wiązało się z pojawieniem się nowych typów ryb. Nie ograniczą się tylko do uzupełniania życia i tarczy, ale też zaoferują inne bonusy.

Fortnite już jakiś czas temu zapewnił graczom możliwość łowienia ryb, które poza ciekawym wyglądem mają rzecz jasna walory użytkowe. Ich spożywanie uzupełnia bowiem zapas energii życiowej oraz poziom osłon. Gracze noszą je więc ze sobą, wykorzystując podczas walki.

W najnowszym sezonie mapa została jednak zatopiona i w dużej części pokrywa ją woda. Epic Games uznało więc, że jest to świetna okazja do wprowadzenia nowych typów ryb. Informację tę ujawnił na Twiterze HYPEX, źródło przecieków zajmujące się wydobywaniem danych z plików gry. W przeszłości wielokrotnie dostarczało ciekawych informacji na temat tego shootera, więc i tym razem może mieć rację.

HYPEX twierdzi, że producent rozważa wprowadzenie pięciu nowych rodzajów ryb, a będą to: Thermal Flopper, Shield Flopper, Jelly Flopper, Hop Flopper oraz Fire Flopper. Nazwy te sugerują, że nowe rodzaje ryb nie ograniczą się tylko do uzupełniania energii życiowej oraz poziomu osłon. Na przykład Thermal Flopper sugeruje, że ryba może dać postaci czasową termowizję, umożliwiającą namierzanie graczy po ich sygnaturze cieplnej. Z kolei Hop Flopper może namieszać z grawitacją, umożliwiając wykonywanie dalekich skoków.

Źródło twierdzi, że Epic wciąż testuje nowe rodzaje ryb, więc wprowadzi je do strzelanki dopiero za jakiś czas. Gdy jednak już się pojawiają, mogą być bardzo przydatne i wielu graczy na pewno zacznie na nie polować.

Kolejne ryby nie będą jedyną zmianą wprowadzoną do gry. Ponoć w planach są także nowe rodzaje owoców i warzyw.

Fortnite

Źródło

You may also like...