Najnowszy telewizor Xiaomi Redmi wyprzedany w zaledwie 15 minut

Najnowszy telewizor Xiaomi Redmi TV stał się już hitem sprzedaży. W ciągu zaledwie 15 minut wyprzedano bowiem całą pierwsza partię liczącą ponad 15 tys. egzemplarzy.

Być może już niebawem, chcąc kupić nowy telewizor nie będziemy szukali ich w ofercie Sony, Samsunga, czy Toshiby. Zamiast tego kupimy sprzęt od Xiaomi, który jest nie tylko tani, ale także oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących jakość obrazu.

Popularność odbiorników chińskiej marki ciągle rośnie, a najlepszym tego przykładem jest najnowszy model Redmi TV. Sprzęt właśnie trafił do sklepów i sprzedał się w błyskawicznym tempie. Pierwsza partia odbiornika licząca ponad 15 tys. sztuk, znikła ze sklepowych półek w zaledwie 15 minut. Dodam, że jest to pierwszy odbiornik jaki oferuje marka Redmi, która dotychczas skupiała się wyłącznie na sprzęcie mobilnym.

Telewizor ma 70-calowy ekran i rozdzielczość 4K HDR. Wyposażono go w szóstą generację Picture Quality Engine, a także 64-bitowy czterordzeniowy procesor Amilogic 1,5 GHz z 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci flash. Sprzęt wspiera formaty Dolby Audio i DTS-HD, a dodatkowo znajdziemy w nim 3 złącza HDMI oraz 2 porty USB. Telewizor dysponuje także wbudowanym asystentem głosowym umożliwiającym sterowanie funkcjami oraz Bluetooth 4.2.

A to wszystko dostępnej jest w przeliczeniu za jedyne 2100 zł. Nic więc dziwnego, że sprzęt cieszy się takim zainteresowaniem, ponieważ tak duży i nieźle wyposażony odbiornik kosztuje zwykle sporo drożej.

Redmi TV

Źródło

You may also like...