Wrześniowa poprawka bezpieczeństwa dla Galaxy S9 i S9+ dostępna w Polsce

Samsung udostępnił wrześniową poprawkę bezpieczeństwa dla kolejnych smartfonów. Po Galaxy Note 10, dostały ją również flagowe modele Galaxy S9 oraz S9+.

Samsung rozpoczął już dystrybucję wrześniowego pakietu zabezpieczeń, którego zaczyna otrzymywać coraz więcej modeli. Kilka dni temu pakiet otrzymał Galaxy Note 10 oraz Note 10+, natomiast teraz poprawka trafiła do nieco starszych modeli Galaxy S9 i S9+.

Aktualizacja o numerze G965FXXS6CSH5 najpierw ukazała się na Galaxy S9+, a można już pobrać ją m.in. w Polsce. Pakiet zawiera łatki dla czterech krytycznych luk systemu operacyjnego Android, a także łatki dla kilkunastu zagrożeń wysokiego i średniego ryzyka. Dodatkowo znajdziemy w nim 17 poprawek przeznaczonych dla błędów odkrytych w firmowym oprogramowaniu Samsunga. Dodam, że pakiet jest dostępny nie tylko dla sprzętu na którym zainstalowano fabryczne oprogramowaniee. Można go pobrać także na urządzenia z firmwarem T-Mobile i Heyah.

To samo oferuje nam aktualizacja dla modelu S9, która ma numer G960FXXS6CSH5. Poprawka również jest już dostępna w naszym kraju. I podobnie jak w przypadku S9+, także można ją pobrać na urządzenia z fabrycznym oprogramowaniem oraz oprogramowaniem dwóch operatorów telekomunikacyjnych.

Jeśli jednak nie macie jeszcze komunikatu o dostępności pakietu, to możecie go pobrać ręcznie. Tutaj jest wersja na S9+, zaś tutaj znajdziecie ją dla Galaxy S9.

Galaxy S9

Źródło

You may also like...