Nowe funkcje przeglądarki Chrome umożliwiają przesłanie strony

Google udostępniło właśnie najnowszą aktualizację Chrome 77 dla swej przeglądarki internetowej. Jedną z najnowszych jej funkcji jest możliwość przesyłania stron na inne urządzenia.

Po kilkumiesięcznych testach, posiadacze Windowsa, Maca, iOS oraz Androida otrzymali właśnie najnowszą aktualizację firmowej przeglądarki Google. Chrome 77 wprowadza do niej kilka zmian dotyczących wyglądu, ale też nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość przesyłania stron internetowych na inne urządzenia.

W przypadku komputerów osobistych wystarczy prawym przyciskiem klinkąć na linku prowadzącym do witryn. Otworzy się wówczas zupełnie nowe menu, które pozwoli użytkownikowi przesłać link na inne urządzenia, na których także używamy tej popularnej przeglądarki. Nieco inaczej wygląda to na platformie iOS, gdyż musimy najpierw uruchomić aplikację. Wtedy pojawi się na ekranie niewielki monit o zaakceptowanie wysłania karty.

Kolejną nowością wprowadzoną w przeglądarce jest całkowicie nowa animacja prezentująca ładowaną stronę, widoczna na karcie. To może być przydatny element, dzięki któremu lepiej widać gdy witryna jeszcze się ładuje.

Pełną listę wszystkich wprowadzonych zmian znajdziecie na oficjalnej stronie przeglądarki.

Chrome

Źródło

You may also like...