Telewizory UHD MU6000 w nowej odsłonie

Samsung wprowadza na polski rynek nowe modele telewizorów z serii UHD MU6000. To aż 46 nowych modeli o przekątnych od 40 do 75-cali.

W ostatnich latach nastąpił całkiem spory postęp technologiczny w dziedzinie telewizorów. Obecnie kupując nowy odbiornik nie ma sensu brać niczego poniżej rozdzielczości UHD, która pozwoli nam korzystać ze sprzętu przez lata, zapewniając doskonałą jakość obrazu.

Na polski rynek Samsung wprowadza właśnie nową rodzinę telewizorów UHD MU6000. Odbiorniki wyróżniają się wysoką jakością obrazu, nowoczesnym wzornictwem i bogatą ofertą Smart TV. Seria obejmuje 6 wersji o przekątnych od 40 do 75 cali, oferując do wyboru 46 modeli.

Zastosowano w nich nowoczesne technologie gwarantujące wysoką jakość obrazu. Wyposażono je w czterordzeniowy procesor i technologię Active Crystal Color, dzięki której obrazy na ekranie mają niewiarygodnie rzeczywiste kolory. Zastosowanie technologii HDR sprawia, że widzowie mogą cieszyć się pełnią filmowych doznań i zobaczyć więcej szczegółów, nawet w ciemnych scenach. Dopełnienie stanowi funkcja Auto Depth Enhancer, która dba o jak najbardziej naturalny obraz – koryguje poziom kontrastu na różnych planach ekranu i potęguje poczucie głębi.

Linia MU6000 oferuje także dostęp do Smart TV. Użytkownicy mają dostęp do płatnej filmowo-serialowej biblioteki, dostępnej w ramach VoD za pośrednictwem aplikacji, takich jak na przykład HBO GO, Filmbox Live, Netflix. Mogą też oglądać mecze najciekawszych lig piłkarskich oraz inne wydarzenia sportowe za pomocą aplikacji Eleven Sports.

Dla serii MU6000 Samsung przygotował specjalny pakiet usług, dzięki któremu widzowie w prezencie już na start otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie. Welcome Smart Pack oferuje różnego rodzaju promocje dedykowane użytkownikom Samsung Smart TV, między innymi dostępy do wybranych aplikacji filmowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin pakietu można znaleźć na tej stronie.

UHD MU6000

Źródło: Samsung.pl

You may also like...