TrackR Pixel – nowoczesny lokalizator Bluetooth

TrackR Pixel to nowoczesny lokalizator Bluetooth, dzięki któremu nigdy niczego nie zgubimy. Sprzęt pojawił się na polskim rynku w cenie 100 zł.

Wiele osób bywa niezwykle roztargnionych, co powoduje częste gubienie różnych przedmiotów. Jeśli dość macie kupowania kolejnej parasolki lub boicie się utraty portfela, możecie wyposażyć je w lokalizator TrackR Pixel. Dzięki niemu, znalezienie zgubionego przedmiotu stanie się znacznie łatwiejsze.

Produkt można przypiąć jak brelok do kluczy lub psiej obroży, albo przykleić do rowerowego siodełka. Jeśli poszukiwany przedmiot znajduje się w zasięgu smartfona, wówczas możemy go wezwać przy pomocy dedykowanej aplikacji. Lokalizator wskaże położenie sygnałem dźwiękowym i światłem LED.

Dostępna w aplikacji mapa, daje możliwość bieżącego śledzenia położenia przedmiotu, do którego dołączono lokalizator. W przypadku opuszczenia przez niego strefy zasięgu, gdy np. wyjdziemy z domu bez portfela, na telefon przesyłane jest powiadomienie. Urządzenie można sparować także z produktami wyposażonymi w asystenta głosowego Amazon Alexa lub wykorzystać do odnalezienia połączonego z nim smartfona, który po naciśnięciu przycisku na lokalizatorze, zadzwoni, nawet jeśli jest wyciszony. Funkcja Family Sharing pozwala z kolei informować o zagubionej rzeczy członków rodziny lub sąsiadów, aby pomogli szukać przedmiotu.

Atutem produktu jest globalna, społecznościowa sieć Crowd Locate. Pozwala zlokalizować zagubiony przedmiot nawet jeśli znajduje się poza zasięgiem Bluetooth. Potrzebnych informacji dostarczy smartfon któregokolwiek z milionów użytkowników, który akurat znajdzie się w pobliżu poszukiwanej rzeczy.

Lokalizator TrackR Pixel zasilany jest wymienną baterią zegarkową, a wielkością przypomina monetę (ma 5,6 mm grubości i 26,2 mm średnicy), co pozwala na połączenie go nawet z małymi przedmiotami. Urządzenie jest dostępne w dziewięciu kolorach, a jego cena to ok. 100 zł/szt.

Więcej informacji na tej stronie

lokalizator

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...

1 Response

  1. Kamil pisze:

    Na allegro można znaleźć urządzenie o takim samym zastosowaniu za 18-19 zł, sam takie niedawno kupiłem i nie widzę znaczących różnic od tego co opisujecie w artykule. Faktycznie fajny i użyteczny gadżet jednak wydać na niego 100 zł kiedy to samo można mieć za 18? No proszę