Ten gadżet ułatwi pracę motoryzacyjnym youtuberom

Firma Insta360 zaprezentowała nowy sprzęt, który producentom treści motoryzacyjnych znacznie ułatwi filmowanie auta. Suction Cup Car Mount Kit zapewni stabilne mocowanie kamery.

Na YouTube pojawia się coraz więcej kanałów o tematyce motoryzacyjnej, na których testowane są nowe modele aut. Ich filmowanie w ruchu nie jest łatwe i wymaga specjalistycznego oraz kosztownego wyposażenia. Dzięki firmie Insta360 wkrótce się to zmieni, gdyż ułatwi to nowy gadżet o nazwie Suction Cup Car Mount Kit.

Suction Cup Car Mount
Źródło: Insta360

Pod tą nazwą kryje się specjalny stelaż, na którym w bezpieczny i wygodny sposób można zamontować kamerę filmującą w 360 stopniach. Gadżet dostępny jest w dwóch wersjach: wyposażonych w potrójny lub podwójny system montażu oparty na przyssawkach. Według producenta, każda z nich zapewnia 20 kg siły statycznej, a więc w przypadku wersji z trzema przyssawkami, możemy mieć jej aż 60 kg. To w zupełności wystarczy, aby zapewnić stabilne mocowanie kamery do karoserii, nawet przy dużych prędkościach oraz jazdy po nierównym terenie.

Z danych producenta wynika, że mają uchwyt z potrójną przyssawką, można spokojnie podróżować z prędkością do 100 km/h. Natomiast podwójna przyssawka będzie trzymać kamerę do prędkości 80 km/h.

Stelaż uchwytu wykonano z metalu, a więc jest bardzo solidny. Przystosowano go również do współpracy z zupełnie nowym kijem do selfie, wykonanym z włókna węglowego. Zaprojektowano go w taki sposób, aby był trwalszy i bardziej elastyczny, a przy tym pozostawał niewidoczny na nagraniu.

Suction Cup Car Mount
Źródło: Insta360

Suction Cup Car Mount Kit dostępny jest w sklepie producenta w cenie 399,99 dolarów (ok. 1730 zł) za wersję z trzema przyssawkami oraz 249,99 dolarów (ok. 1080 zł) za wariant z dwoma przyssawkami. Wykonany z włókna węglowego kijek do selfie, to dodatkowy wydatek 49 dolarów (ok. 211 zł).

You may also like...