Chińska TENAA pokazała tajemniczy smartfon Xiaomi

Chińska agencja TENAA zaprezentowała zdjęcia tajemniczego smarfona Xiaomi. Model o numerze M1908F1XE będzie wyposażony w modem 5G, umożliwiający korzystanie z sieci najnowszej generacji.

Jak dotąd niewiele firm wprowadziło do sprzedaży smartfony z modemem 5G. Niektórzy producenci nie chcą być gorsi i także szykują własne modele. Jednym z nich może być doskonale nam znane Xiaomi.

Chińska agencja TENAA pokazała właśnie zdjęcie tajemniczego smartfona tego producenta. Nie podano jego oficjalnej nazwy i wiemy jedynie tyle, że produkt ma modelowe oznaczenie M1908F1XE. Agencja zdradziła także, że na jego pokładzie znajduje się modem 5G pozwalający na korzystanie z sieci w nowej technologii.

Pozostałe szczegóły ujawniają nam wymiary owego produktu, które wynoszą 157,21mm x 74,64mm x 8,95mm. Wiemy również, że urządzenie będzie wyposażone 6,39″ wyświetlacz oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Dokumenty wspominają także o funkcji Dual SIM oraz Androidzie, lecz bez sprecyzowania wersji.

Wprawdzie nie wiemy co to za model, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, iż może to być nowa wersja Xiaomi Mi 9. Smartfon wprowadzono do sprzedaży w marcu tego roku i posiada on właśnie 6,39″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Pod jego maską pracuje Qualcomm 855 z 6/8 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci flash. Wyposażono go również w poczwórny aparat główny, a bateria ma pojemność 3300 mAh.

modem 5G

Źródło: Tenaa.com

You may also like...