Terminator 2 przeniesiony do GTA 5

Fan popularnej gry GTA 5 postanowił przenieść do niej kultowy film Terminator 2. Udało mu się odtworzyć najbardziej zapadające w pamięć sceny z tej popularnej produkcji.

Dzięki prężnie rozwijającej się scenie modderów GTA 5, produkcja Rockstara nie jest tylko zwykłą grą akcji z otwartym światem. Jej fani wielokrotnie wykorzystywali tytuł do zupełnie innych celów, np. odtwarzając w nich trailery popularnych filmów, a nawet najbardziej kultowe sceny z wielu produkcji.

Podobnie postąpił również właściciel kanału Kramer’s Media dostępnego na portalu YouTube. Wykorzystał bowiem grę, przenosząc do niej Terminatora 2, klasykę kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

Oczywiście nie jest to wierny przekład całego filmu, gdyż nie dało się przenieść do gry wszystkich scen, ale końcowy efekt i tak robi wrażenie. Niestety przygotowane wideo jest po rosyjsku i na razie autor nie przewiduje wersji z oryginalną ścieżką audio. Zapewnił jednak, że w niedalekiej przyszłości przygotuje angielskie napisy.

Stworzone wideo, które trwa ponad godzinę, naprawdę wymagało wiele pracy i warto je obejrzeć. A jeśli nie posiadacie jeszcze w swych zbiorach gry GTA 5, to na tej stronie kupicie ją w niskiej cenie.

GTA 5

Źródło: Youtube.com

You may also like...