Tez nowym systemem mobilnych płatności

Google uruchomiło właśnie nowy system mobilnych płatności. Usługa nazywa się Tez i przeznaczona jest dla Indii. Oferuje prostotę i bezpieczeństwo obsługi.

Google posiada już własny system mobilnych płatności, który nazywa się Android Pay. Usługa ta niezbyt jednak nadaje się dla krajów rozwijających się, dlatego amerykański gigant uruchomił kolejną, która nazywa się Tez.

Tez jest prostym i bezpiecznym systemem mobilnych płatności, przeznaczonym na rynek indyjski. Nowa platforma połączona jest bezpośrednio z naszym kontem bankowym. Nie trzeba więc przelewać pieniędzy na oddzielne konta, by mieć środki na dokonywanie płatności, co znacznie upraszcza całą procedurę.

Tez

Usługa nie powstała przy tym wyłącznie do płacenia za dokonywane zakupy. Pozwala też w wygodny sposób przesyłać pieniądze znajdującym się w pobliżu przyjaciołom lun rodzinie. Jest to tak łatwe jak udostępnienie linka do strony lub zdjęcia, oczywiście o ile będą w zasięgu naszego telefonu.

Nowy system płatności jest nie tylko wygodny, ale i bezpieczny. Usługa chroniona jest przez nowy system Tez Shield, zapobiegający oszustwom i wykrywający próby włamania. Ma on też PIN do autoryzacji transakcji.

Nowa platforma jest już dostępna dla mieszkańców Indii, współpracuje ze smartfonami na Androidzie oraz iOS.

Tez

Źródło: Google.com

You may also like...