Thermaltake stworzył wentylator sterowany głosem

Firma Thermaltake, znany producent systemów chłodzenia do naszych komputerów, wprowadza na rynek nowy wentylator do chłodzenia obudowy. Produkt o nazwie Pure Plus 12 wyposażono w podświetlenie RGB oraz system sterowania głosem.

Firmy specjalizujące się w chłodzeniu do komputerów doskonale wiedzą, że ich produkty muszą nie tylko być funkcjonalne, ale też przyciągać klientów wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami. Zasadę tę doskonale zna Thermaltake, który właśnie wprowadził do sklepów wentylator do obudów Pure Plus 12 LED RGB.

Jest to nowoczesny wentylator o średnicy 120 mm, wyposażony w podświetlenie RGB. Dziewięć zainstalowanych na nim LED’ów, tworzy pierścień składający się z 16,8 mln kolorów, co daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Wentylator jest przy tym częścią ekosystemu TT RGB PLUS, a to oznacza, że można kontrolować jego pracę za pomocą oprogramowania oraz komend głosowych. Przy pomocy aplikacji na Androida lub iOS, możemy w ten sposób regulować prędkość obrotów wentylatora oraz sterować podświetleniem, wybierając kolory, jasność itp.

Jeśli natomiast chodzi o stronę techniczną sprzętu, to produkt wykorzystuje hydrauliczne łożyska oraz specjalnie zaprojektowane łopatki w ilości dziewięciu sztuk. Odpowiedni ich kształt zwiększa przepływ powietrza, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu.

Thermaltake Pure Plus 12 LED RGB można już kupić w polskich sklepach, ale uprzedzam, że ceny nie są niskie. Pakiet trzech sztuk takich wentylatorów kosztuje od 375 zł.

Thermaltake

Thermaltake

Thermaltake

Źródło: Thermaltake.com

You may also like...