Titanfall 2 na PC wyłącznie w wersji cyfrowej

W dzisiejszych czasach mało kto kupuje pudełkowe wersje nowych gier, więc producenci zaczynają powoli odchodzić od tej formy dystrybucji. Mówi się, że pecetowa wersja gry Titanfall 2, zostanie wydana wyłącznie w formie cyfrowej.

Napędy DVD, które jeszcze do niedawna były nieodłącznym elementem wyposażenia każdego peceta gracza, dziś są zbędne. W dobie takich serwisów jak Steam, Uplay, Origin oraz kilku innych, nie są one już potrzebne, gdyż wszystkie gry możemy pobrać z sieci.
Electronic Arts zdaje sobie z tego sprawę, dlatego swą najnowszą grę Titanfall 2 będzie oferował wyłącznie w wersji cyfrowej, którą trzeba będzie ściągnąć z platformy Origin. Oczywiście chodzi tu tylko o edycję na peceta, gdyż wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One nadal będą na płytach.

Gra wprawdzie nadal będzie dostępna w normalnych sklepach, ale w pudełku nie znajdziemy nośnika, tylko sam klucz. Jeśli natomiast chcecie kupić Titanfall 2 wyłącznie w wersji cyfrowej i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie, to zapraszam do tego sklepu.

Źródło: Gamereactor.eu
You may also like...