TouchWiz w Galaxy S7 bardziej płynny niż iOS

Nakładka TouchWiz znajdująca się we flagowych smartfonach Samsunga była od lat przedmiotem narzekań z powodu niezbyt płynnej pracy. Nowa jej wersja stworzona dla modelu Galaxy S7, będzie jednak funkcjonować znacznie płynniej od systemu iOS.

Przez ostatnie lata nakładka systemowa TouchWiz, w którą wyposażane są smartfony Samsunga, przeszła długą drogę. Obecnie nie jest już tak duża i ociężała, jak jeszcze kilka lat temu i dziś nie spowalnia już smartfona. Samsung uważa jednak, że jest jeszcze sporo miejsca na usprawnienia i zamierza wprowadzić je w kolejnej wersji nakładki przygotowywanej dla modelu Galaxy S7. Firma twierdzi, że będzie ona działać znacznie płynniej niż platforma iOS.

Smartfony w najlepszych cenach

Samsung Galaxy S7, który zostanie oficjalnie pokazany podczas konferencji Mobile World Congress, zaś do sprzedaży trafi kilka tygodni później, działać ma na systemie Android 6.0 Marshmallow oraz nowej wersji firmowej nakładki TouchWiz.

Samsung zamierza tak dopracować swój produkt, by działanie smartfona stało płynniejsze niż urządzeń na platformie iOS. Na przykładzie Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus widać, że firma nie rzuca słów na wiatr i rzeczywiście wzięła się za poprawienie TouchWiz, ale czy uda się osiągnąć poziom konkurencji?

Źródło: ithome.com

You may also like...