Trzy nowe podkładki dla graczy od firmy Ozone

Ozone może nie jest tak popularny na rynku akcesoriów dla graczy, jak Razer, SteelSeries, czy Logitech, ale to nie oznacza, że nie posiada w swej ofercie nic wartościowego. Wręcz przeciwnie, firma wprowadza do sprzedaży trzy nowe modele pokładek pod myszki.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, podkładka pod myszkę jest bardzo istotnym elementem wyposażenia gracza, ponieważ tylko ona jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom gładkości przesuwu gryzonia. Dlatego też takową warto posiadać i to nie zwykłą szmatę, lecz coś nieco lepszego.

Firma Ozone opracowała trzy zupełnie nowe modele profesjonalnych podkładek zoptymalizowanych pod myszki optyczne i laserowe, zapewniające graczom doskonałą precyzję oraz kontrolę. Podkładki są hybrydowe, wyposażone zarówno w twardą, jak i miękką powierzchnię, których możemy używać w zależności od potrzeb.

Jednym z nowych modeli jest Ozone Lepton, zapewniający graczom odpowiednią szybkość. Wykonano go z twardych materiałów, dzięki którym jest wytrzymały oraz daje pełną kontrolę nad ruchem myszki. Posiada też gumową podstawę dla lepszej stabilności.

Ozone Boson do idealny model dla osób, które często podróżują jednak, mimo to nie chciałyby rezygnować ze swej pasji grania. Podkładka jest więc przenośna i zwijana, mieszcząc się w kieszeni. Posiada miękką, komfortową powierzchnię zapewniającą gładkość ruchu oraz precyzję. Mousepad jest tak miękki, że da się go przechowywać pomiędzy ekranem i klawiaturą laptopa, a więc może jednocześnie ochraniać i czyścić wyświetlacz naszego sprzętu.

Ostatnim z modeli jest Neutron, stworzony specjalnie do eSportu. Jest doskonały zarówno do szybkiej, jak i wolnej gry i jak twierdzi Manuel LaMia, kapitan Ozon Team Taiwan, jest to idealne narzędzie dla pro-gamera, które jeszcze nigdy go nie zawiodło.

Więcej informacji o poszczególnych podkładkach znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Ozonegaming.com

You may also like...