Turtle Beach zaprezentował nowe słuchawki dla graczy

Marka Turtle Beach pokazała w tym tygodniu nowe słuchawki dla graczy. Modele Turtle Beach Stealth 600 i 700 są bezprzewodowe i przeznaczone do współpracy z konsolami.

Jesienią bieżącego roku możemy spodziewać się premiery konsol następnej generacji, gdyż do sprzedaży trafią PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Firma Turtle Beach przygotowuje się już na debiut nowego sprzętu, wprowadzając na rynek dwa nowe modele słuchawek, które przydadzą się użytkownikom konsol.

Druga generacja Turtle Beach Stealth 600 oraz Stealth 700 to modele bezprzewodowe, zapewniające pełną swobodę ruchu podczas zabawy. Stealth 600 posiada nieco przeprojektowaną konstrukcję oraz wzmocnioną opaskę i zawiasy, co zapewnia im większą trwałość. Wbudowane w obudowę przyciski umożliwiają natomiast wygodne przełączanie się pomiędzy ustawionymi profilami. Dzięki temu łatwiej jest dopasować sprzęt do konkretnej gry.

słuchawki dla graczy

Model Stealth 700, dzięki specjalnej technologii bezprzewodowej Microsoftu, automatycznie łączy się z konsolą Xbox One. Użytkownicy PlayStation, muszą natomiast podpiąć do konsoli bezprzewodowy odbiornik dostarczany w zestawie.

słuchawki dla graczy

Dodatkowym plusem tego modelu jest technologia Bluetooth umożliwiająca sparowanie ich ze smartfonem, więc nie musimy ich używać wyłącznie z konsolą. Służy do tego nowa aplikacja Turtle Beach Audio Hub, umożliwiająca dostrojenie brzmienia do indywidualnych upodobań.

słuchawki dla graczy

Nowe słuchawki dla graczy charakteryzują się także niskim opóźnieniem sygnału oraz pojemną baterią wystarczającą na 20 godzin działania.

Model Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 przeznaczony dla PS4 i PS5 dostępny będzie w kolorze czarnym i białym. W sprzedaży pojawi się 16 sierpnia w cenie 99,95 dolarów. Wersja dla konsol Xbox One oraz Xbox Series X ma być dostępna od 20 sierpnia.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 będzie mieć swą premierę nieco później, a jego cenę ustalono na 149,95 dolarów.

Źródło

You may also like...