Twitch wprowadza nowe opcje subskrypcji iPhone’a

Twitch rozszerza możliwości subskrypcji ulubionych streamerów na platformie iOS. Od teraz możemy to zrobić również za pośrednictwem naszego iPhone’a.

Subskrybenci usługi Amazon Prime, mogą wspierać swych ulubionych streamerów, subskrybując ich kanał za pośrednictwem Twirch Prime. Dopóki płacimy abonament za wspomnianą usługę, każdego miesiąca otrzymujemy możliwość darmowego subkrybowania jednego kanału.

Dotychczas aby zasubskrybować jakiś interesujący nas kanał potrzebowaliśmy jednak komputera. Teraz nie jest to już konieczne, gdyż Twitch zaktualizował swą firmową aplikację na iOS, wzbogacając ją o kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość subskrybowania kanału bezpośrednio z poziomu naszego iPhone’a.

Niestety nie jest to tak samo proste jak na komputerze, więc aby to zrobić musimy wykonać kilka dodatkowych czynności. Po pierwsze z poziomu aplikacji należy kupić tzw. iOS Sub Tokeny, które kosztują po 5,99 dolarów za sztukę. Każdy z nich odpowiada 1-miesięcznej subskrypcji pierwszego poziomu. Abonament można rzecz jasna wydłużyć kolejnymi tokenami, a jednorazowo da się ich kupić maksymalnie 12.

Tokeny możemy następnie wdać na subskrypcję ulubionych kanałów, uzyskując takie same korzyści jak w przypadku subskrybowania ich na komputerze. Mamy więc do dyspozycji unikalne odznaki, emotki, streaming wolny od reklam, a także specjalny chat dostępny tylko dla abonentów danego kanału. Musimy jednak pamiętać, że ze względu na prowizję Apple, koszty subskrypcji są wyższe niż na komputerze, gdzie płacimy jedynie 4,99 dolarów.

Dobrą wiadomością jest to, że do końca miesiąca użytkownicy iOS mogą kupić dwa tokeny za kwotę 8,99 dolarów.

Twitch

Źródło

You may also like...