Twórca Pebble powraca z nowym pomysłem

Eric Migicovsky, twórca marki Pebble powraca z nowym pomysłem. Stworzył wielofunkcyjne etui do iPhone 7, które nazywa się PodCase.

Etui do smartfonów zasadniczo mają na celu ochronę smartfonów przed uszkodzeniami. Czasem jednak producenci wzbogacają je o dodatkowe funkcje lub wyposażenie, tak jak w przypadku nowego produktu o nazwie PodCase.

Jest on dziełem Erica Migicovsky’ego, założyciela marki Pebble, która próbowała swych sił na rynku zegarków, produkując charakterystyczny sprzęt z wyświetlaczem e-Ink. Nie poszło jej jednak najlepiej i od bankructwa została uratowana przez Fitbit. Eric powraca jednak do biznesu urządzeń mobilnych i chce podbić rynek nowym produktem.

Jest nim etui do smartfonów Apple, które wydaje się być bardzo ciekawym gadżetem. Zaprojektowano go dla modelu iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus (są dwie wersje) i nie jest to tylko zwykła obudowa ochronna. Produkt posiada na wyposażeniu wbudowaną baterię o pojemności 2500 mAh, która pozwala jednorazowo naładować telefon.

Przewidziano w niej także miejsce dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, zlokalizowane w tylnej części. Wbudowany power bank, może je natomiast naładować aż 40 razy.

Obudowa pojawi się na rynku w lutym 2018 roku i kosztować ma 99 dolarów. Jeśli chcecie ją zamówić już teraz, to zapraszam na stronę Kickstartera, gdzie zbierane są fundusze na rozkręcenie produkcji.

PodCase

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...