Tymczasowe tatuaże dla każdego

Chcesz sobie zrobić tatuaż, a nie jesteś przekonany, czy będzie Ci pasował? W takim razie zrób sobie tatuaż tymczasowy, który pozwoli się z nim oswoić. Umożliwia to witryna Mmomentary Ink.

Decyzja o zrobieniu tatuażu wymaga dokładnego przemyślenia, ponieważ po jego wykonaniu nie ma już odwrotu. Natomiast usunięcie rysunku ze skóry będzie nie tylko bolesne, lecz także bardzo długotrwałe i kosztowne. Zanim więc zdecydujesz się na ten krok warto sprawdzić, jak będziesz się z takim tatuażem czuć, a najlepiej zrobić to poprzez tatuaż tymczasowy.

I nie mówię tu o hennie, lecz o technologii umożliwiającej wydrukowanie dowolnego wzoru tatuażu, który będzie przypominał prawdziwy, lecz wytrzyma najwyżej od 3 do 10 dni. Taką usługę oferuje witryna Momentary Ink. Firma na podstawie nadesłanego jej wzoru stworzy tymczasowy tatuaż, nietoksyczny i wodoodporny, który będzie można nanieść na skórę.

W zależności od miejsca nałożenia, wytrzyma tam od 3 do 10 dni, tyle obiecuje producent, ale niektórym klientom wytrzymywały nawet do trzech tygodni. Wiele zależy bowiem od tego, czy jest to część ciała, która mocno pracuje. Co ważne, wyglądają one tak jak prawdziwe, ale nie wiążemy się z nim na całe życie i praktycznie co kilka tygodni możemy mieć zupełnie nowy.

Źródło: Momentaryink.com

You may also like...