Duży ekran i niska cena eleganckiego Ivvi V3

Podczas eleganckiego przyjęcia na jachcie, chińska firma Ivvi zaprezentowała najnowszy smartfon. Ivvi V3 to model budżetowy z dużym ekranem.

Chińskie firmy specjalizują się w produkcji niskobudżetowych smartfonów, które nie rozpieszczają może specyfikacją techniczną, ale za to zachwycają niską ceną. Taki też jest najnowszy Ivvi V3.

Chiński smartfon posiada w pełni metalową obudowę typu unibody, w której umieszczono 5,5″ ekran dotykowy o rozdzielczości HD. W czasach modeli z wyświetlaczami 4K i 2K nie jest to wiele, ale pamiętajmy, że mamy tu do czynienia ze sprzętem bardzo tanim.

Jego sercem jest bliżej nieokreślony 64-bitowy procesor, pochodzący zapewne od MediaTeka. Pamięci operacyjnej jest natomiast 3 GB, zaś użytkowej 32 GB. Zasila go również bateria o pojemności 3200 mAh, która przy takiej specyfikacji powinna zapewnić długi czas działania.

Dobre wrażenie robi natomiast aparat. Z tyłu zainstalowano 13 Mpix sensor. Taki sam sensor znajduje się również z przodu i przeznaczony jest do selfie, a połączono go szerokokątnym obiektywem. Wyposażono go także w lampę błyskową oraz kilka przydatnych funkcji ułatwiających fotografowanie również przy słabym oświetleniu i umożliwiających uzyskanie wysokiej jakości zdjęć.

Ivvi V3 oferowany jest z Androidem 7.0 Nougat, a dostaniemy go w kolorze złotym, srebrnym oraz czarnym. Smartfon kosztuje w przeliczeniu 235 dolarów,

Ivvi V3

Ivvi V3

Ivvi V3

Ivvi V3

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...