Geotel G1 Terminator – smartfon do pracy w trudnych warunkach

Firma Geotel przygotowuje kolejny model wytrzymałego smartfona. Geotel G1 Terminator posiadać ma wzmacnianą obudowę i olbrzymią baterię 7500 mAh.

Oprócz typowych smartfonów dostępnych dla zwykłych użytkowników, na rynku dostępne są także wzmacniane modele przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Telefony te zniosą uderzenia, wysoką temperaturę i chronione są przed wilgocią oraz pyłem.

Jednym z najbardziej znanych producentów takiego sprzętu jest Kyocera, ale inne marki również mają w ofercie ciekawe produkty. Jedną z nich jest Geotel, znana głównie na rynkach azjatyckich. Przedsiębiorstwo ma już w swej ofercie modele Amigo i Note, a teraz planuje kolejny produkt, który będzie nawiązywać nazwą do kultowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Nowy telefon nazywa się Geotel G1 Terminator i o jego specyfikacji technicznej wiemy na razie bardzo niewiele. Do sieci wyciekł natomiast pierwszy materiał promocyjny, który pokazuje jak sprzęt będzie wyglądał.

Możemy oczekiwać wytrzymałej metalowej obudowy, chronionej przed uszkodzeniami przez grubą warstwę gumy. Wiemy też, że będzie go zasilać bateria o pojemności aż 7500 mAh. Dzięki temu telefon pracować może przez kilka dni na jednym ładowaniu, co uczyni go bardzo przydatnym sprzętem dla wszystkich osób pracujących poza biurem, m.in., budowlańców, geodetów itp.

Ciekawa ma być także cena, która wyniesie poniżej 100 dolarów. Specyfikacja techniczna nie będzie więc zbyt mocna, ale to sprzęt przede wszystkim do telefonowania. A jeśli macie już ten smartfon i potrzebujecie odpowiedniego etui, to tutaj znajdziecie tanie propozycje

Geotel G1 Terminator

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...