SteelSeries Rival 300 CS: GO Fade – Mysz dla fanów Counter-Strike: Global Offensive

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ogłosił dziś, że mysz dla fanów Counter-Stike: Global Offensive, Rival 300 CS: GO Fade jest już dostępna w sklepach, w sugerowanej cenie 279 PLN. Mysz powstała we współpracy z Valve, społecznością fanów gry CS oraz zawodowymi graczami, m.in. z zespołu Fnatic. Wygląd nowego Rival 300 nawiązuje do znanych z CS: GO skórek Fade.

Mysz Rival jest najlepiej sprzedającą się myszą z sensorem optycznym na rynku. Pasuje do wielu gier, ale największe uznanie zyskała wśród fanów FPS-ów. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z Valve, aby stworzyć coś wyjątkowego dla społeczności CS.” – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. “Początkowo Rival 300 CS: GO Fade dostępny był jedynie w limitowanej ilości podczas ESL One w Kolonii. Otrzymaliśmy jednak olbrzymią ilość próśb i pytań od fanów: czy i kiedy będzie można kupić taką samą mysz, również w innych krajach. Nie pozostało nam nic innego, jak spełnić ich życzenia.”

Model Rival został wyposażony w najnowszy sensor optyczny oraz opatentowane przełączniki pod przyciskami, których wytrzymałość przewidziano na ponad 30 milionów kliknięć. W procesie projektowania, tworzenia i testowania myszy Rival udział brali zawodnicy zespołu Fnatic, którzy stawali na najwyższym podium w tegorocznych międzynarodowych turniejach w Katowicach czy Kolonii.

Precyzja i Wydajność
Optyczny sensor, użyty w SteelSeries Rival, zapewnia dokładny tracking w każdej szybkości. Użytkownicy będą mogli wybrać preferowaną przez siebie rozdzielczość (aż do 6500 CPI), oraz preferowany czas reakcji (do nawet 1 ms) – co oznacza brak opóźnień i lagów. Sensor zapewnia zerowe przyśpieszenie oraz umożliwia osiągnięcie szybkości 200 cali na sekundę przy przyśpieszeniu 50g.

Maksymalna Personalizacja
Dzięki SteelSeries Engine 3, użytkownicy mogą dostosować mysz Rival do swoich potrzeb – estetycznych i technicznych. Od zmiany koloru podświetlenia (16.8 miliona barw do wyboru) i jego trybu po programowanie przycisków i makro, a także ustawienia SteelSeries ExactTech. Dodatkowo Rival posiada funkcję GameSense, która w czasie rzeczywistym pokazuje na myszy (za pomocą doboru podświetlenia) postępy w grze.

Zobacz najlepsze myszki dla graczy

Cena i dostępność
Mysz Rival 300 CS: GO Fade jest już dostępna w sklepach w sugerowanej cenie 279 PLN. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na tej stronie.

Źródło: galaktus.pl

You may also like...