Ulefone U007: budżetowy smartfon za 50 dolarów

Smartfony są zasadniczo urządzeniami dość kosztownymi, szczególnie te z wyższej półki, ale można też kupić modele znacznie tańsze, na które wydany naprawdę niewiele. Do tych ostatnich należy Ulefone U007.

Ulefone U007 to jeden z najtańszych modeli smartfonów na rynku, który kosztuje zaledwie 59,99 dolarów, a teraz dzięki promocji jednego ze sklepów, można go dostać już za 49,99 dolarów, plus koszty przesyłki.Za taką cenę nie powinniśmy oczekiwać cudów, ale Ulefone U007 nie jest też taki zły. Sprzęt posiada 5″ wyświetlacz o rozdzielczości 720p, a także 64-bitowy czterordzeniowy procesor MTK6580A. Zainstalowano w nim również 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci użytkowej, z możliwością jej rozszerzenia kartą microSD o maksymalnie 32 GB.

W smartfonie znajdziemy także 13 Mpix kamerę tylną z sensorem Sony IMX149 oraz 5 Mpix przednią, radio FM, obsługę dwóch kart SIM oraz 2300 mAh baterię. Funkcjonalność zapewnia mu natomiast Android 6.0 Marshmallow.

Ciekawostką jest także sterowanie gestami, pozwalające kontrolować funkcje smartfona bez konieczności dotykania ekranu. Jest też Somatosenor, który pozwala odebrać połączenie bez dotykania ekranu.

Źródło: Tomtop.comYou may also like...