Nowe szczegóły techniczne Samsung Galaxy A6 i A6+

W sieci pojawiły się kolejne szczegóły techniczne modeli Samsung Galaxy A6 i A6+. Nowe smartfony są sprzętem ze średniej półki, ale nie mają jeszcze ustalonej daty rynkowej premiery.

Samsung wciąż wzbogaca swą ofertę smartfonów, starając się, by znalazły się w niej modele spełniające wymagania każdego klienta. Dla konsumentów dysponujących ograniczonym budżetem, producent przygotowuje więc takie telefony jak Samsung Galaxy A6 i A6+.

Istnienie nowych smartfonów o numerach modelowych SM-A600FN i AM-A605G zostało już potwierdzone kilka dni temu przez benchmark Geekbench. Wiemy, że wspomniane telefony pojawią się tylko na trzech rynkach, mianowicie Europa, Rosja oraz Środkowy Wschód, a teraz poznaliśmy dokładniejsze szczegóły ich specyfikacji technicznej.

Samsung Galaxy A6 zostanie wyposażony w 5,6″ wyświetlacz Infinity Display o rozdzielczości 2220 x 1080 pikseli. Jego sercem będzie ośmiordzeniowy Exynos 7870, połączony z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci RAM. Zarządzaniem pracą smartfona zajmie się natomiast Android 8.0 Oreo wraz z firmową nakładką Samsung Experience 9.0.

Model A6+ będzie mieć identyczną rozdzielczość, lecz nieco większy wyświetlacz o przekątnej 6″. Dostanie także Snapdragona 625 z 4 GB RAM oraz taką samą ilością pamięci użytkowej. Parametry techniczne kamer pozostają na razie tajemnicą, podobnie jak wielkość baterii, która będzie zasilać oba smartfony. Nie wiemy też nic na temat daty premiery oraz cen wymienionych produktów.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Samsung ustali je na znośnym poziomie.

Samsung Galaxy A6

Źródło: Twtter.com

You may also like...