UMIDIGI A3 budżetowym smartfonem dla podróżników

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi UMIDIGI A3. To budżetowy smartfon wyposażony w trzy sloty na kartę SIM oraz podwójne 4G VoLTE.

Przedsiębiorcy prowadzący własny biznes bardzo chętnie kupują smartfony wyposażone w funkcję Dual SIM. Równoczesna obsługa dwóch numerów bywa bardzo przydatna, gdyż w jednym urządzeniu można mieć numer domowy i prywatny. Niektórzy z chińskich producentów oferują jednak modele obsługujące aż trzy karty SIM i takim sprzętem jest UMIDIGI A3.

Producent właśnie potwierdził, że jego nowy telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany 28 września, czyli w najbliższy piątek. Wówczas poznamy jego pełną specyfikację i dowiemy się co zaoferuje swym użytkownikom. Pewne szczegóły techniczne już znamy, a wiec wiemy, że produkt posiada trzy sloty na karty SIM wspierające podwójne 4G VoLTE.

Oznacza to, że sieć 4G jest dostępna równocześnie dla dwóch numerów telefonów, czyli na dwóch numerach będziemy korzystać z szybkiego internetu. Co ważne, smartfon obsługuje globalne pasma komórkowe, a więc bez względu na to do jakiego kraju zawitamy, będziemy mogli z niego bez przeszkód korzystać. Jest to więc idealny sprzęt dla osób, które podróżują po świecie w ramach obowiązków służbowych.

To jeszcze nie wszystko, gdyż UMIDIGI A3 zaoferuje nam również podwójną kamerę tylną oraz czytnik odcisków palców zlokalizowany na tylnym panelu. Cena także ma być przystępna, ale razie nie wiemy jak bardzo. Za kilka dni jednak wszystkiego się dowiemy.

UMIDIGI A3

Źródło: Facebook.com

You may also like...