UMIDIGI S2 – elegancki 6-calowiec w niskiej cenie

Na polskim rynku jest już dostępny kolejny model smartfona firmy UMIDIGI. Tym razem jest to UMIDIGI S2, który został wyposażony w 6-calowy ekran oraz ośmiordzeniowy procesor.

Duże smartfony cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, ze względu na zapewnianą wygodę. Spory wyświetlacz świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, przydając się do oglądania filmów, grania, czy też używania telefonu jako samochodowej nawigacji.

Duży ekran posiada również UMIDIGI S2, wprowadzony na polski rynek przez firmę CK MEDIATOR. 6-calowy ekran o proporcji 18:9 zajmuje niemal 90% frontu telefonu. Wyświetlacz jest chroniony szkłem Gorilla Glass 4. Sam ekran został umieszczony w obudowie standardowego 5,5-calowego urządzenia, dzięki czemu z powodzeniem można go obsługiwać jedną ręką.

Duży ekran i spora wydajność

Sercem UMIDIGI S2 jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20, taktowany zegarem o częstotliwości 2,3 GHz. Smartfon pracuje na Androidzie 7.0. Do dyspozycji użytkownika jest 64 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą karty pamięci do 256 GB.

Bateria o pojemności 5100 mAh jest ładowana złączem USB-C przy użyciu technologii QuickCharge 2.0. Wykorzystane w UMIDIGI S2 ogniwa mają pozwolić na 10 godzin gier, 34 godziny oglądania filmów Full HD lub 120 godzin czytania newsów. 30-minutowe ładowanie przedłuży funkcjonowanie smartfona o kolejny dzień. 90 minut zapewni uzupełnienie baterii do poziomu 65%, z kolei po 150 minutach akumulator będzie w pełni naładowany.

UMIDIGI S2 naszym kieszonkowym kinem

UMIDIGI S2 obsługuje tryb 4G LTE oraz tryb gotowości dual SIM. Oba gniazda są kompatybilne z siecią 4G.

Swój udział w przygotowaniu zamkniętego w obudowie typu unibody smartfona miały taki marki jak Sony i Sharp. Ta pierwsza dostarczyła matryce IMX258 o rozdzielczości 13 i 5 megapikseli do głównego aparatu fotograficznego. Marka Sharp z kolei wsparła producenta UMIDIGI S2 w kwestii dostarczenia wyświetlacza smartfona.

Sugerowana cena detaliczna UMIDIGI S2 wynosi 999 PLN brutto, a kupicie go w tym sklepie. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także te modele są objęte 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie kraju.

UMIDIGI S2

UMIDIGI S2

UMIDIGI S2

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...