Odświeżany fabrycznie iPhone 7 w ofercie Apple

Internetowy sklep Apple rozszerzył ofertę smartfonów odświeżanych fabrycznie. Teraz w wersji refurbished można kupić także modele iPhone 7 oraz 7 Plus, które są oczywiście odpowiednio tańsze.

Apple już od paru dobrych lat oferuje swym klientom smartfony odświeżane fabrycznie, czyli tzw. refurbished. To oferta skierowana to wszystkich klientów, którzy chcieliby mieć iPhone’a, a nie stać ich na zakup nowego egzemplarza. Nie chcą też szukać używanego sprzętu na aukcjach, nie mając pewności odnośnie jego stanu technicznego.

W sklepie firmy z Cupertino jest dostępnych kilka starszych modeli smartfonów, a teraz dołączyły do nich również iPhone 7 oraz 7 Plus. Pierwszy z nich w wersji 32 GB można dostać w cenie 499 dolarów. Drugi natomiast kosztuje nieco więcej, bo 599 dolarów.

Wszystkie telefony są sprawdzane przez techników koncernu, zaś uszkodzone podzespoły wymieniane są na nowe. Nowa jest także bateria, więc użytkownik nie musi się martwić tym, że sprzęt będzie mu krócej działać.

Smartfony można kupić tutaj. Dodam, że znajdziecie tam również fabrycznie odświeżane iPhone’ 6s, 6s Plus, a także różne modele tabletów. Są także komputery Mac.

iPhone 7

Źródło: Apple.com

You may also like...