Znamy datę premiery Red Dead Redemption 2

Po długim oczekiwaniu, poznaliśmy wreszcie oficjalną datę premiery gry Red Dead Redemption 2. Tytuł pojawi się na rynku już 26 października bieżącego roku.

Od czasu premiery gry Red Dead Redemption minęło już sporo lat. Czas więc najwyższy, aby Rockstar wreszcie wypuścił kontynuację tej produkcji. Dobrą wiadomością jest to, że ma ona już oficjalną datę premiery. Tytuł pojawi się na rynku już 26 października bieżącego roku.

To znacznie później niż oczekiwano, gdyż początkowo tytuł miał zadebiutować w maju 2017 roku. Rockstar uznał jednak, że potrzebuje więcej czasu i przełożył premierę na wiosnę bieżącego roku. To jednak nie wystarczyło, gdyż producent poinformował o kolejnym opóźnieniu, ale dobre w tym jest to, że przynajmniej poznaliśmy dokładny dzień premiery. Przy okazji zaprezentowano także garść nowych obrazków.

Niestety powyższa data dotyczy tylko wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4, gdyż Rockstar na razie nic o pecetowej wersji nie wspominał. Nie wiadomo więc czy takowa jest w ogóle w planach, bo trzeba pamiętać, że pierwsza odsłona nie została przeniesiona na komputery osobiste.

Z drugiej jednak strony pecetowa wersja GTA V, choć na PC wyszła dwa lata po konsolowej, okazała się wielkim sukcesem. Być może to skłoni Rockstara do stworzenia konwersji. Jeśli takowa jest w planach, to na pewno dowiemy się o tym podczas czerwcowych targów E3.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Źródło: Rockstargames.com

You may also like...