UnReal: automatyczny kijek do selfie dla każdego

Wiele osób nie za swój życiowy cel stawia sobie robienie selfie zawsze i wszędzie. Specjalnie dla nich powstał więc produkt o nazwie UnReal. A jest to kijek do selfie wyposażony w dodatkową funkcjonalność.

Selfie uwielbiają robić przede wszystkim kobiety, które chcą, by zdjęcie zawsze wychodziło idealne. Mogą to zrobić, dzięki nowemu kijkowi do selfie o nazwie UnReal.

Nie jest to jednak zwykły kijek, czyli teleskopowa laska, lecz urządzenie dużo bardziej użyteczne. Jest to bowiem kijek automatyczny, który po naciśnięciu przycisku wydłuża się. Ale to oczywiście nie wszystko, gdyż aktywacja urządzenia wysuwa dwa niewielkie wiatraki skierowane na twarz, które służą do rozwiewania włosów, dzięki czemu zdjęcie będzie wyglądać znacznie ładniej. Oprócz tego zza uchwytu na smartfona wysuwają się dwie lampy LED, które doświetlają twarz, przydając się do robienie selfie wieczorem w lub w pomieszczeniach, gdzie jest słabe światło.

Niestety UnReal nie jest produktem dostępnym w sklepach i został stworzony tylko dla kampanii promującej reality show Unreal. Powstały więc tylko dwa egzemplarze takiego kijka, choć oczywiście nie można wykluczyć, że ktoś pochwyci pomysł i zacznie produkować go masowo.

UnReal

UnReal

Źródło: Mashable.com

You may also like...