Uporządkuj swoje kable

Smartfon, myszka, klawiatura, przewód do ładowania czytnika ebooków i nasze biurko nagle robi się pełne plączących się pod ręką przewodów. Griffin Technology przygotowało więc rozwiązanie, które w łatwy sposób pozwala je uporządkować.

Każdy gadżetomaniak doskonale wie, że po jakimś czasie w jego pokoju pojawia się tyle walających się pod nogami przewodów, że ciężko połapać się do czego służą, nie mówiąc już o tym, że można się przez nie przewrócić, lub zahaczyć o któryś i strącić z biurka coś kosztownego. Firma Griffin Technology przygotowała więc rozwiązanie, które pozwoli nam poradzić sobie z tym bałaganem.

Najnowszym jej produktem jest system zarządzania przewodami, składający się z bardzo eleganckich oraz funkcjonalnych uchwytów, pozwalających uporządkować wszystkie nasze kable. Istotne jest to, że system składa się z oddzielnych elementów, więc możemy ułożyć przewody dokładnie w taki sposób w jaki chcemy.

Zestaw składa się z trzech elementów wykonanych z anodyzowanego aluminium oraz stali, dostępnych w różnych rozmiarach i wyposażonych w magnetyczne stopki. Można też użyć dwustronnej taśmy przylepnej, jeśli akurat nasze biurko nie jest metalowe. Uchwyty pozwolą nam uporządkować dowolne przewody, m.in. kabel sieciowy, przewód HDMI, kable ładujące itp.

Jedyną wadą produktu jest cena, która wynosi aż 40 dolarów, ale w tym wypadku płacimy nie tylko za funkcjonalność, lecz również za elegancki wygląd.

Źródło: Griffintechnology.com

You may also like...