Nasze problemy ze snem rozwiąże opaska URGOnight

URGOnight to najnowszy gadżet, który pomoże rozwiązać nasze problemy ze snem. Specjalna opaska zadba odpowiednią jakość wypoczynku, zapewniając energię na cały dzień pracy.

Sen jest niezwykle ważny dla naszego organizmu, dlatego tak istotne jest by nasz wypoczynek był odpowiednio długi i nic go nie zakłócało. Tymczasem wiele osób cierpi na problemy ze snem, co negatywnie odbija się na ich wydajności w pracy lub szkole.

Na szczęście istnieje wiele urządzeń, które potrafią przeanalizować nasz sen, dzięki czemu możemy poprawić jakość wypoczynku. Są też urządzenia, które bezpośrednio wpływają na nasz sen, a należy do nich m.in., gadżet o nazwie URGOnight. To specjalna opaska, której nie zakładamy jednak na noc, lecz nosimy w dzień. Jej zadaniem jest trenowanie naszego mózgu, za pomocą specjalnie opracowanych ćwiczeń. Chodzi o to, by w ten sposób wytworzyć fale mózgowe, które poprawią nasz naturalny sen.

Producent twierdzi, że pierwsze efekty poprawy jakości wypoczynku, zobaczymy już po około 10-15 sesjach. Czyli jakichś trzech miesiącach użytkowania. Nie jest to więc gadżet, który zadziała od razu, ale jeśli faktycznie jest tak pomocny, to jego zakup może być opłacalny.

Na razie firma Urgonight odpowiedzialna za nowe urządzenie, uruchomiła na Indiegogo zbiórkę funduszy, podczas której gadżet możemy kupić za 249 dolarów. Jego premiera odbędzie się w grudniu bieżącego roku, a wówczas rynkowa cena wyniesie 500 dolarów.

URGOnight

Źródło: Wareable.com

You may also like...