John Wick kolejną gwiazdą popularnej gry Fortnite

Epic Games pomoże w promowaniu trzeciej części kina akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. W grze Fortnite pojawi się więc znany zabójca John Wick.

Dziś ma miejsce oficjalna polska premiera filmu John Wick 3, trzeciej części świetnego kina akcji, w którym główną rolę odgrywa Keanu Reeves. W promocji nowego obrazu pomoże firma Epic Games, dzięki której John Wick zawita do popularnej gry Fortnite. Producent zapowiedział specjalny event, podczas którego gracze będą mogli wcielić się w tego profesjonalnego i niezwykle skutecznego zabójcę.

Wydarzenie składa się z dwóch elementów. Po pierwsze każdy posiadacz gry będzie mógł zakupić skórkę Johna Wicka, a także dodatkowe akcesoria. Tym razem jest to skórka oficjalna, więc postać jest identyczna z filmowym bohaterem. Dodam, że nie jest to pierwsza skórka Wicka, którą możemy zakupić. Poprzednie były jednak nieoficjalne, więc ich zgodność z oryginałem jest dość słaba.

John Wick

Drugim elementem jest limitowany tryb gry Wick’s Bounty. Naszym zadaniem jest realizacja kontraktu zabójstwa, zebranie nagrody, a przy okazji pozostanie przy życiu. Oczywiście nie jesteśmy jedynymi, którzy próbują wypełnić kontrakt. Musimy więc zabijać konkurentów, zbierając pozostawione przez nich złote monety. Wygrywa osoba, która jako pierwsza wykona zadanie.

Trzeba jednak pamiętać, że im dalej dojdziemy, tym więcej osób będzie polowało na nas. Mamy jednak szansę odblokowania bardzo fajnych akcesoriów, więc warto się poświęcić. Wśród nich jest m.in., folia do chowania zwłok, parasolka zastępująca spadochron, a dodatkowo bonusy do doświadczenia.

John Wick

Jeśli rodzice narzekają, że bezproduktywnie tracicie czas przy tej strzelance, to możecie im powiedzieć, że dzięki niej zarobicie 1000 dolarów. Jedna ze stron oferuje bowiem pracę. Zapłaci aż 1000 dolarów za granie w Fornite przez okrągłe 50 godzin.

John Wick

Źródło: Theverge.com

You may also like...