VIKejszyn czas start!

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 złotych!

W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline – komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.Z oferty “VIKejszyn – 11GB za 8 zł” można skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia. Pakiet można zakupić z dostępnych środków na karcie Vikinga. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App. Tak jak w przypadku innych pakietów dodatkowych, wymagane jest wcześniejsze przynajmniej jedno doładowanie karty z kredytem – Viking 10, Viking 19 Standard, Viking 29 Standard.

Dodatkowa paczka Internetu jest idealnym uzupełnieniem pozostałych ofert operatora. Przypomnijmy, że Mobile Vikings nie pobiera danych za korzystanie z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Użytkownik może przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni zarówno zwykłym doładowaniem lub dokupując jeden z dodatkowych pakietów internetowych.

Źródło: publicon.plYou may also like...