vivo iQOO Plus 5G jednak bez 120 W ładowarki

Vivo przygotowuje się do premiery swego pierwszego smartfona 5G. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, model iQOO Plus 5G nie będzie jednak współpracował ze 120 W ładowarką.

W zeszłym miesiącu szef firmy Vivo podczas ujawniania nowych projektów, zapowiedział pierwszy smartfon 5G. Nowy model nazywa się iQOO Plus 5G i początkowo sugerowano, że będzie współpracował z całkowicie nową 120 W ładowarką FlashCharge. Dzięki niej, ładowanie smartfona trwałoby niezwykle krótko, co zdecydowanie podniosłoby użyteczność sprzętu.

Informacje o szybkiej ładowarce okazały się jednak nieprawdziwe. Vivo opublikowało właśnie oficjalne materiały reklamowe dotyczące nowego sprzętu. Widnieje na nich informacja, że jego ładowarka będzie miała moc 44 W. To ten sam standard, który wykorzystywany jest w innych smartfonach Vivo IQOO. To nadal spora moc, ale 120 W ładowarka robiłaby znacznie większe wrażenie na klientach, bardziej zachęcając ich do zakupu.

Reklama wspomina także o obecności procesora Snapdragon 855+, którego Qualcomm niedawno zaprezentował. To nieco podkręcona wersja standardowego modelu 855, gwarantująca o kilkanaście procent wyższą wydajność jednostki graficznej. Prócz tego smartfon będzie miał 8GB RAM, 128 GB pamięci użytkowej, zaś pojemność baterii wynosi 4500 mAh.

A za to wszystko zapłacimy w przeliczeniu tylko 655 dolarów, co jest bardzo atrakcyjną ceną zważywszy na obecność najmocniejszego procesora na rynku. Nie wiemy tylko kiedy dokładnie iQOO Plus 5G trafi do sprzedaży. Wiadomo tylko tyle, że premiera odbędzie się w sierpniu.

iQOO Plus 5G

Źródło: Weibo.cn

You may also like...