Honor 9X wyprzedał się w zaledwie dwie minuty

Fani marki Huawei potrzebowali zaledwie dwóch minut, by wykupić wszystkie egzemplarze modelu Honor 9X. Smartfon kosztuje od 180 do 310 euro.

Huawei wciąż wzmacnia swą pozycję na rynku urządzeń mobilnych. Chińska marka wprowadziła właśnie do sprzedaży oczekiwany model Honor 9X, który już cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Producent pochwalił się właśnie wynikami pierwszej błyskawicznej sprzedaży zorganizowanej w Chinach, na którą przygotował 100 tys. egzemplarzy smartfona. Klienci potrzebowali zaledwie dwóch minut, by wykupić cały dostępny zapas. Firma pochwaliła się, że wynik okazał się dwukrotnie lepszy od modelu Honor 8X, którego rynkowa premiera miała miejsce we wrześniu 2018 roku.

Sprzedaż dotyczy oczywiście dwóch wariantów nowego smartfona, czyli oprócz Honor 9X, także modelu 9X Pro. Oba mają bardzo podobną specyfikację techniczną. Znajdziemy w nich ten sam wyświetlacz LCD o przekątnej 6,59″ z matrycą IPS o rozdzielczości Full HD+. Pod maską pracuje Kirin 810 wspierany przez 4/6 GB RAM oraz 64/128GB pamięci użytkowej. To w przypadku standardowego modelu, gdyż wariant Pro posiada 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci. W obu modelach pamięć możemy dodatkowo rozszerzyć o 512 GB.

Wersja 9X posiada również podwójną kamerę tylną z 48 + 2 MP sensorem, zaś Pro ma potrójną z 48 + 8 + 2 MP sensorami. Kamera do selfie w obu modelach ma 16 MP i wysuwa się z obudowy gdy jest potrzebna.

W zależności od modelu i wyposażenia, Honor 9X kosztuje w przeliczeniu od 180 do 310 euro. Dodam, że następna błyskawiczna sprzedaż odbędzie się za 7 dni, a smartfon będzie dostępny w sklepach Vmall.com oraz JD.com.

Honor 9X

Źródło: Playfuldroid.com

You may also like...