Vivo zapowiada kolejny smartfon dla Indii

Chińska firma Vivo chce podbić indyjski rynek nowym smartfonem. Model Vivo V9 Pro posiadać ma Snapdragona 660 z 6 GB pamięci RAM oraz duży wyświetlacz.

Indie są obecnie jednym z najbardziej chłonnych rynków zbytu dla producentów smartfonów. A największymi graczami są tam chińskie firmy, co chwila wprowadzające nowe modele. Już wkrótce swą premierę w tym kraju będzie mieć model Vivo V9 Pro, skierowany do bardziej wymagających użytkowników.

Jest to nieco ulepszona wersja modelu V9, który pojawił się w sklepach w marcu tego roku i posiada niezłą specyfikację techniczną. Produkt dysponuje całkiem sporym, bo aż 6,3″ ekranem FullView 2.0 o rozdzielczości Full HD+. Wyświetlacz zajmuje tutaj 90 procent powierzchni przedniego panelu, przez co sprzęt prezentuje się bardzo nowocześnie. A w jego górnej części znajduje się notch, w którym umieszczono przednią kamerę i sensory.

Pod maską pracuje Snapdragon 660 sprzężony z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash, który powinien zapewnić wystarczającą płynność działania wszystkich uruchamianych aplikacji. Do zdjęć posłuży nam podwójny aparat główny, składający się z 13 MP + 2 MP sensorów, natomiast do selfie oraz wideorozmów stworzono 12 MP aparat z technologią Dual Pixel.

Smartfon posiada również baterię o pojemności 3260 mAh, a jego systemem operacyjnym jest Android 8.1 Oreo z firmową nakładką FunTouch OS 4.0. Vivo V9 Pro będzie oferowany w kolorze czarnym i czerwonym, a jego oficjalna premiera odbędzie się już 26 września. Sprzęt ma być dostępny wyłącznie na Amazonie.

Vivo V9 Pro

Źródło: Amazon.in

You may also like...