W przyszłym roku dostaniemy iPhona 6

Jeszcze ostatecznie nie ustalono terminu premiery iPhone’a 5S, a już analitycy rynkowi zaczynają rozmawiać na temat kolejnej generacji tego urządzenia i twierdzą, że do sklepów trafi ono w czerwcu 2014 roku.

Fani Apple nie mogą się już doczekać premiery iPhone’a 5S, który ponoć oferować ma znacznie więcej zmian, niż iPhone 5 w porównaniu do modelu 4S. Wspomina się o wielokolorowych obudowach na wzór Nokii; wzmocnionej wersji czterordzeniowego procesora A7 SoC; lepszej 13 Mpix kamerze; oraz czytniku linii papilarnych.

To jednak tylko kosmetyczne ulepszenia, ponieważ podstawowe funkcje, jak również wzornictwo, wielkość oraz rozdzielczość ekranu, pozostaną praktycznie bez zmian.

Prawdziwą rewolucją w porównaniu do poprzednich modeli, może być natomiast iPhone 6. Znaniem analityków, Apple wprowadzi go na rynek w czerwcu przyszłego roku. Spekuluje się, że telefon otrzyma większy, prawdopodobnie 4,5-calowy ekran o wyższej rozdzielczości, a także nową wersję systemu operacyjnego iOS 8, który ma w tym urządzeniu odgrywać dużą rolę, jako że będzie projektowany pod większe wyświetlacze i wyższą rozdzielczość.

Czy to jednak nie jest zbyt dalekie wybieganie w przyszłość? W końcu w ciągu ponad roku, jakie zdaniem analityków pozostało do premiery iPhone’a 6, wiele się jeszcze może zmienić. Może będą już dostępne smartfony z elastycznymi ekranami, 16-rdzeniowe procesory i wiele innych bajerów. Najpierw poczekajmy na premierę iPhone’a 5S.

Źródło: BRG.com

You may also like...