Watch Dogs w promocji z monitorami Samsung UHD

Watch Dogs to najbardziej oczekiwana gra w tym roku, której premiera budziła ogromne zainteresowanie. W najlepszej jakości zaprezentuje się na monitorach UHD firmy Samsung. Rusza właśnie wyjątkowa promocja koreańskiego producenta – przy zakupie monitora Ultra High Definition Samsung o zachwycającej jakości obrazu, każdy otrzyma kod aktywujący unikatową grę akcji Watch Dogs na PC w prezencie.

O grze Watch Dogs było głośno od momentu jej pierwszych zapowiedzi. Długo oczekiwana przez graczy pozycja właśnie pojawiła się na sklepowych półkach. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości w Chicago, które jest całkowicie zarządzane przez jeden system operacyjny, odpowiedzialny za funkcjonowanie miasta. W grze wcielamy się w Aidena Pearce’a, uzdolnionego hakera, który przeżył rodzinną tragedię. W poszukiwaniu zemsty wykorzystuje on swoje umiejętności do manipulowania systemami miejskimi takimi jak sieć elektryczna czy sygnalizacja świetlna – bronią Aidena jest cała infrastruktura Chicago.

W tak wyczekiwaną premierę o powalającej oprawie graficznej powinniśmy grać wyłącznie na najlepszym sprzęcie. Wyjątkowych wrażeń z gry dostarczy Samsung UHD Monitor (UD590), wyposażony w specjalnie dedykowany tryb gry. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby tryb idealnie dostosował parametry wyświetlanego obrazu pod naszą rozgrywkę – gwarantując optymalny kontrast i wzmacniając wyświetlane kolory. Monitor Samsung zapewni najlepszą jakość 4K – 8 milionów pikseli rozdzielczości oraz miliard idealnie odwzorowanych, żywych kolorów. Granie w takich warunkach będzie niezwykłym doświadczeniem. Nie tylko wyświetlany obraz, ale sam monitor cieszy oko. Jego minimalistyczny i elegancki design prezentują się świetnie na każdym domowym biurku.

W najnowszej promocji Samsung, przy każdym zakupie Samsung UHD Monitor otrzymamy kod aktywujący do gry Watch Dogs na PC. Aby wziąć udział w promocji wystarczy dokonać zakupu monitora Ultra High Definition Samsung w okresie od 05.06 do 31.07.2014 i zarejestrować dowód zakupu na stronie dedykowanej promocji, znajdującej się pod tym adresem.

Po wypełnieniu formularza na stronie maksymalnie w ciągu 14 dni otrzymamy darmowy egzemplarz Watch Dogs!

Źródło: Havasww.com

You may also like...