Wciel się w Mandaloriana w nowej aplikacji na Androida

Fani serialu The Mandalorian mogą osobiście poczuć się jak łowca nagród. Umożliwia im to nowa aplikacja dostępna w sklepie Google Play, która korzysta z technologii AR.

The Mandalorian to bez wątpienia aktualnie jedna z najpopularniejszych produkcji dostępnych na platformie Disney+. Obecnie jej subskrybenci mogą oglądać drugi sezon, a kwestią czasu jest powstanie kolejnego. Disney naturalnie stara się maksymalnie wykorzystywać popularność marki, oferując jego fanom m.in., zabawki przedstawiające Baby Yodę.

Teraz amerykański koncern nawiązał współpracę z Google, której efektem jest nowa aplikacja dostępna w sklepie Google Play. Produkt nazywa się The Mandalorian AR Experience i pozwala nam wcielić się w sławnego łowcę nagród oraz odwiedzać znane lokacje z pierwszego sezonu serialu.

Aplikacja wykorzystująca technologię AR oraz platformę ARCore, umożliwia interakcję z postaciami, a także eksplorację znanych miejsc. Możemy także odkrywać oraz odblokowywać dodatkowe efekty, zależne od naszych działań. A dzięki wspomnianej platformie, sceny 3D w naturalny sposób stapiają w rzeczywisty świat.

Niestety nie jest to program dla każdego. W opisie aplikacji możemy przeczytać, że produkt wymaga smartfona 5G, więc będzie funkcjonował tylko na niektórych urządzeniach. Jeśli jednak posiadacie taki model i chcielibyście wypróbować aplikację, to zapraszam do oficjalnego sklepu.

Producent aplikacji zadeklarował, że każdego tygodnia będzie dodawał do aplikacji nowe treści. Niebawem użytkownicy powinni więc otrzymać treści z drugiego sezonu serialu.

Mandalorian

Źródło

You may also like...