Najnowszy Baby Yoda jeszcze bardziej realistyczny

Hasbro podczas targów Toy Fair 2020, zaprezentowało kolejną wersję zabawki Baby Yoda. Jest animatroniczna, więc jeszcze bardziej przypomina bohatera popularnego serialu.

Po tym jak w serialu The Mandalorian pojawił się Baby Yoda, świat praktycznie oszalał na jego punkcie. Postać szybko zyskała ogromną popularność, którą błyskawicznie wykorzystali producenci zabawek. W sklepach zaroiło się wręcz od mniej lub bardziej udanych pluszaków oraz figurek przedstawiających bohatera.

Co chwila pojawiają się kolejne wersje zabawki, lecz najnowsza z nich szczególnie przyciągnęła uwagę fanów. Podczas nowojorskich targów Toy Fair 2020, Hasbro pokazało animatroniczną wersję zabawki.

Niewielki zielony stworek potrafi się ruszać, co jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność. Zabawka rusza głową oraz rękami, macha uszami, otwiera i zamyka duże oczy, a także wydaje dźwięki. Wyposażono ją oczywiście w ubranie, a na jego szyi zwisa wisiorek.

Baby Yoda

Dobrą wiadomością jest to, że zabawka będzie kosztowała jedyne 60 dolarów. To zdecydowanie mniej od kosztującej 350 dolarów figurki, którą niedawno zaprezentowała firma Sideshow Collectibles.

Gadżet pojawi się w sprzedaży w grudniu, więc będzie idealna na prezent dla dziecka. Biorąc pod uwagę fakt, że premiera drugiego sezonu The Mandalorian odbędzie się w październiku, zabawka z pewnością wzbudzi zainteresowanie. To jak zabawka prezentuje się w działaniu, możecie zobaczyć na filmie dostępnym na tej stronie.

Źródło

You may also like...