Z jaką wersją Androida pojawi się Galaxy Note 8?

Wielu sądzi, że Galaxy Note 8 pojawi się w sprzedaży z systemem Android O. W bazie benchmarka HTML5Test, model ma jednak Androida 7.1.1 Nougat.

Google przygotowuje się do premiery swego najnowszego systemu Android 8.0 lub jak kto woli Android O. Jak zwykle na początku otrzymają go smartfony internetowego giganta. A nieco później zostanie udostępniony także dla innych modeli.

Jednym z pierwszych telefonów w tym systemem może być Galaxy Note 8, który pojawi się w sprzedaży już we wrześniu. Takie przynajmniej chodzą słuchy, lecz najnowsze informacje zdają się temu przeczyć. Telefon pojawił się bowiem w bazie danych benchmarka HTML5Test. Przetestowany egzemplarz był wyposażony w Androida 7.1.1 Nougat.

HTML5Test to dość znana baza danych prezentująca osiągi smartfonów, która jest szanowanym źródłem informacji na ich temat. Ten model dostał w nim 488 punktów na 555 możliwych, co stawia go bardzo wysoko w zestawieniu z innymi modelami.

Trudno na razie powiedzieć z jaką wersją Androida pojawi się Galaxy Note 8. Zważywszy jednak na niedawne doniesienia o przełożeniu jego premiery na połowę sierpnia, Samsungowi raczej nie uda się zainstalować w nim Androida O.

Pozostanie więc przy poprzedniej generacji, wydaje się całkiem logiczne.

Galaxy Note 8

Źródło: Html5test.com

You may also like...