Westworld powróci z trzecim sezonem już w marcu

Stacja HBO zdradziła datę premiery trzeciego sezonu popularnego serialu Westworld. Jego premiera odbędzie się już 15 marca, a nowy teaser zdradza co nas czeka.

Fani serialu Westworld mogą już zacząć przygotowywać się do emisji trzeciego sezonu popularnej produkcji. Stacja HBO potwierdziła właśnie, że powróci ona na ekrany naszych telewizorów już 15 marca.

Zaprezentowano przy okazji krótki teaser prezentujący czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie. Zwiastun informuje o serii złowieszczych momentów z najbliższej przyszłości, zwiastujących nadejście apokaliptycznej katastrofy. Widzimy w nim impeachment 45 prezydenta, drugą wojnę domową w Rosji, ekologiczne katastrofy na całym świecie itp. Krótko mówiąc, fabuła nowego sezonu będzie niezwykle mroczna.

Potwierdza to współtwórca serialu Jonathan Nolan, który poinformował niedawno, że nowy sezon będzie częściowo inspirowany Łowcą Androidów i skupi się dystopijnej przyszłości.

Fabuła trzeciego sezonu dostarczy nam najbardziej oczekiwanych odpowiedzi, ale równocześnie otworzy drzwi na jeszcze większe zagadki. W kolejnej serii powróci też wiele znanych gwiazd, takich jak Evan Rachel Wood wcielająca się w Dolores. Będzie także Thandie Newton jako Maeve, Ed Harris jako Facet w Czerni, Jeffrey Wright jako Bernard, Tessa Thompson jako Charlotte oraz Luke Hemsworth jako Stubbs.

Westworld

Źródło

You may also like...