Galaxy Z Flip to handlowa nazwa nowego Galaxy Fold

Galaxy Bloom nie będzie jednak oficjalną, handlową nazwą nowego Galaxy Folda. To nazwa robocza, natomiast oficjalna brzmi Galaxy Z Flip.

Samsung wprowadza nieco zamieszania z nazewnictwem kolejnej generacji składanego smartfona. Podczas targów CES pojawiła się informacja, że firma nie wykorzysta nazwy Galaxy Fold 2, a zamiast tego nazwie swój produkt Galaxy Bloom. Najnowsze informacje wskazują jednak, że nie będzie to oficjalna nazwa nadchodzącego sprzętu.

Według Ice Universe, Galaxy Bloom to nazwa robocza, której producent używa tylko podczas projektowania nowego urządzenia. Oficjalna nazwa handlowa będzie natomiast zupełnie inna. Źródło twierdzi, że smartfon ma być oferowany pod szyldem Galaxy Z Flip.

Dodam, że Samsung już wcześniej wykorzystywał literę “Z” w swych produktach. Koreańska marka zarezerwowała ją dla smartfonów z systemem Tizen. Urządzenia te zupełnie nie przyjęły się jednak na rynku, więc od tamtej pory nazwa byłą nieużywana. Wygląda jednak na to, że producent znalazł dla niej nowe zastosowanie.

Naturalnie informacje nie są oficjalne, więc powinniśmy do nich podchodzić ostrożnie. Jak w istocie będzie nazywał się nowy sprzęt, przekonamy się już 11 lutego, podczas imprezy o nazwie Unpacked 2020.

Galaxy Z Flip

Źródło

You may also like...