Podczas wideorozmowy przenieś się do świata Gwiezdnych Wojen

Następnym razem podczas wideorozmowy, nie musicie pokazywać swego domu. Zamiast tego pokażecie się w znanych lokalizacjach z Gwiezdnych Wojen.

W czasach szalejącej pandemii koronawirusa, komunikujemy się najczęściej za pośrednictwem wideorozmów. W ten sposób siedząc bezpiecznie w domu możemy rozmawiać z przyjaciółmi, kolegami z pracy oraz uczestniczyć w zdalnych lekcjach.

Problem w tym, że podczas wideorozmów kamera prezentuje nie tylko naszą twarz, ale też znajdującą się za nami przestrzeń. Nie każdy chciałby, aby rozmówca widział bałagan w domu, przechodzące w kadrze dzieci itp. Na szczęście dostępne są możliwości pozwalające zastąpić rzeczywiste tło czymś zupełnie innym.

wideorozmowy

Niektóre aplikacje umożliwiają zamazanie znajdującego się za nami tła, ale jest to mało użyteczne rozwiązanie. Znacznie ciekawszym sposobem jest podmianka tła na jakiś unikalny obraz.

wideorozmowy

Taką możliwość prowadzenia wideorozmowy oferuje nam m.in., oficjalna strona Gwiezdnych Wojen, na której znajdziemy kilka propozycji tła bazującego na popularnym uniwersum. Do naszej dyspozycji są m.in., obrazki ruin Gwiazdy Śmierci, planeta Hoth, mostek Gwiezdnego Niszczyciela oraz wiele innych.

wideorozmowy

Łącznie przygotowano 31 propozycji tła, których rozdzielczość dopasowano do tabletów lub laptopów. Wszystkie dostępne obrazki znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło

You may also like...