Netflix potwierdził drugi sezon serialu Wiedźmin

Platforma Netflix wierzy w sukces serialu Wiedźmin. Choć oficjalna premiera odbędzie się dopiero przed świętami, to już potwierdziła drugi jego sezon.

Fani Sapkowskiego z pewnością bardzo się ucieszyli, gdy kilka miesięcy temu Netflix zapowiedział serial na bazie popularnej powieści Wiedźmin. Serwis doskonale zdaje sobie sprawę, że ta kultowa postać ma wielu fanów na całym świecie, więc jej telewizyjne przygody mogą szybko stać się popularne. Dlatego nie czekając na premierę serialu oraz pierwsze wyniki oglądalności, już zapowiedziała jego drugi sezon.

Przypomnę, że główną rolę w nowej produkcji zagra Henry Cavill, który wcieli się w Geralta. Aktor jest przede wszystkim znany z filmów o Supermanie, ale też z wielu innych produkcji. Nie wiemy jednak czy fani Wiedźmina zaakceptują go w roli swej ulubionej postaci.

O tym przekonamy się jednak dopiero 20 grudnia, gdyż na ten dzień zaplanowano oficjalną premierę nowego serialu. Pamiętajmy jednak, że telewizyjna produkcja Netflixa nie będzie bazowała na grach, lecz bardziej na książce.

Nie wiemy na razie kiedy odbędzie się premiera drugiego sezonu. Platforma twierdzi jedynie, że będzie to 2021 rok, choć bez żadnych konkretów. Fani będą więc musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Wiedźmin

Źródło

You may also like...