Wkrocz do świata Westworld w nowej grze mobilnej

Popularny serial amerykańskiej stacji HBO, doczekał się właśnie swej pierwszej gry mobilnej. Na iOS oaz Androida trafiła dziś produkcja zatytułowana po prostu Westworld, która pozwala nam wkroczyć do niezwykłego parku rozrywki.

Wkrótce popularność jednego z flagowych seriali amerykańskiej stacji HBO jeszcze wzrośnie. Na rynku ukazała się bowiem bazująca na nim gra mobilna, która została wydana na Androida oraz iOS.

Gra zatytułowana Westworld, umieszcza nas w parku rozrywki Delos. A wcielamy się w jednego z pracowników, którego zadaniem jest zadbać o zadowolenie odwiedzających go gości. Naszą rolą jest tworzenie Hostów, a następnie łączenie ich z różnymi historiami. Konstrukcja gry bardzo przypomina takie produkcje jak Fallout Shelter, choć jest ubrana w zupełnie inne szaty. Ale tu również mamy do dyspozycji wiele pomieszczeń, które musimy obsadzić załogą i wykonywać w nich różne zadania. Dostępnych opcji tworzenia Hostów jest przy tym całkiem sporo, więc gracz na początku może być nieco przytłumiony ich liczbą, ale szybko powinien to wszystko opanować.

Westworld dziś ma swą oficjalną premierę i każdy może pobrać tytuł na swego smartfona. Dodam, że jest on całkowicie darmowy, choć oczywiście posiada wbudowane mikrotransakcje, więc sięgnie do naszych portfeli. Więcej informacji o grze uzyskacie na jej oficjalnej stronie. Jak natomiast wygląda nowa produkcja, możecie zobaczyć na poniższym wideo promocyjnym, przygotowanym przez jej twórców.

Westworld

Źródło: Westworldmobile.com

You may also like...