Brak grawitacji w World of Tanks zmienia charakter bitew

World of Tanks Blitz doczekało się nowego trybu rozgrywki o nazwie Gravity Force. Pole bitwy nie tylko pozbawiono grawitacji, ale też przeniesiono na Księżyc.

Jeśli powoli nudzi się Wam granie w World of Tanks Blitz, to być może nowy tryb rozgrywki na nowo rozpali zainteresowanie tą produkcją. Jej twórcy dodali bowiem tryb o nazwie Gravity Force.

Nowa opcja całkowicie zmienia mechanikę gry, umożliwiając wystrzeliwanie przeciwników w kosmos. I to jak najbardziej dosłownym tego słowa znaczeniu. Gravity Force zmienia bowiem siłę przyciągania, znacznie ją obniżając. Dzięki temu czołgi ważą znacznie mniej niż normalnie i potężny Maus może przeskakiwać pagórki, zaś czołgi lekkie dosłownie latają. Mniejsze ciążenie oznacza też, że pojawia się odrzut po wystrzale z działa, który odsuwa czołgi do tyłu.

World of Tanks

Tryb działa na wszystkich dostępnych w grze mapach. Aby go dodatkowo urozmaicić, przygotowano także mapę zlokalizowaną na księżycowym Morzu Spokoju, z widokiem na Ziemię.

Zmiany wprowadzone do gry zobaczycie na poniższym wideo. Dodam, że w World of Tanks Blitz można zagrać praktycznie na każdej platformie. Tytuł dostępny jest na iOS, Androida, MacOS oraz Windows 10. Znajdziecie go więc w App Store, Mac App Store, Google Play, Microsoft Store oraz na Steamie.

Tytuł jest oczywiście całkowicie darmowy, więc na zabawę nie musicie wydawać ani grosza.

Źródło

You may also like...