Wszystkie HTC U11 z pamięcią UFS 2.1

Po tym jak okazało się, że nie wszystkie Huwei P10 mają szybką pamięć UFS 2.1, HTC postanowiło zapewnić, że jej HTC U11, taką pamięć posiada.

Parę tygodni temu rozpętała się niemała afera, gdy okazało się, że nie wszystkie egzemplarze Huawei P10, posiadają wbudowaną pamięć UFS 2.1. Niektórzy producenci profilaktycznie usunęli wzmiankę o niej ze swych stron. Natomiast inni wykorzystują ten fakt, by promować swój sprzęt.

Tak robi m.in., HTC. Tajwański producent szczyci się tym, że jego najnowszy model HTC U11, posiada taką pamięć na wyposażeniu. Przedsiębiorstwo chce by jego klienci mieli pewność, że nowy flagowiec dysponuje UFS 2.1. I zapewnia, że we wszystkich jego modelach 4GB RAM oraz 64 GB ROM, jest zamontowana pamięć w tym właśnie standardzie.

Należy tu wyjaśnić, że pamięć UFS 2.1 ma szybszy odczyt i zapis danych, w porównaniu do poprzedniej generacji. Huawei chciało ją zainstalować w swych smartfonach, jednak dostępność układów była wówczas zbyt mała, by wystarczyło jej dla wszystkich egzemplarzy. Dlatego w niektórych zdecydowano się zainstalować poprzednią wersję pamięci.

HTC U11

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...