LG V10 dostał Androida 7.0 Nougat

LG V10, pierwszy smartfon LG wyposażony w dwa wyświetlacze, otrzymał właśnie aktualizację do najnowszego Androida 7.0 Nougat.

LG V10 to jeden z najciekawszych smartfonów na rynku. Sprzęt, który pojawił się na rynku w październiku 2015 roku, posiada bowiem dwa wyświetlacze. Oprócz głównego ekranu dotykowego, nad nim znajduje się znacznie mniejszy wyświetlacz służący m.in., do prezentowania powiadomień.

Smartfon fabrycznie miał zainstalowanego Androida 5.1.1 Lollipop, a po jakimś czasie otrzymał Androida 6.0 Marshmallow. Dobrą wiadomością dla jego posiadaczy jest to, że telefon dostał właśnie aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Przynosi ona standardowe wsparcie dla wielu okien, zaawansowaną funkcję drzemki itp. Dodatkowo LG zaktualizowało interfejs UX do wersji 5.0.

Póki co aktualizacja dostępna jest tylko dla użytkowników z Korei Południowej. Kwestią czasu jest jednak udostępnienie jej również na pozostałych rynkach. Dodać należy, że Nougata mogą pobrać tylko posiadacze modelu z fabrycznym oprogramowaniem.

Właściciele LG V10 z oprogramowaniem operatorów, będą musieli poczekać kilka tygodni, aż poszczególne firmy zaczną wypuszczać Nougata na swój sprzęt.

LG V10

Źródło: Mylgphones.com

You may also like...