Wyciekła specyfikacja Xiaomi Mi 10T i Mi 10T 5G

Poznaliśmy pełną specyfikację techniczną Xiaomi Mi 10T, którego producent zaprezentuje w najbliższą środę. Znamy więc model procesora i parametry aparatów.

30 września odbędzie się oficjalna prezentacja najnowszego smartfona Xiaomi Mi 10T, a także jego wariantu 5G. Wprawdzie to dopiero w środę, ale dzięki źródłom przecieków już teraz udało się nam dowiedzieć jakie parametry techniczne posiadaną nadchodzące telefony.

Nowy flagowiec wyposażono w całkiem sporych rozmiarów, 6,67″ wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+. Jego powierzchnia będzie z pewnością dużym atutem dla wielu użytkowników, gdyż zapewni nie tylko komfort użytkowania telefonu na co dzień, ale też świetnie nadaje się do oglądania filmów oraz grania. Szczególnie, że na brak mocy obliczeniowej, nowy sprzęt również nie może narzekać.

Xiaomi Mi 10T

Pod jego maską znajdziemy bowiem Snapdragona 865 z 8 GB RAM’u, który zapewni płynność każdej aplikacji oraz zagwarantuje bezproblemową wielozadaniowość. Nie musimy też nastawiać się na zbyt częste ładowanie telefonu, gdyż bateria o pojemności 5000 mAh powinna zapewnić długi czas jego działania.

Xiaomi Mi 10T

Tylny aparat w obu modelach jest potrójny i różni się nieco zainstalowanymi matrycami. W obu modelach jest ten sam 13 MP szerokokątny sensor oraz 5 MP do zdjęć makro. Inne są natomiast główne aparaty. W Mi 10T producent zamontował 64 MP matrycę. Natomiast w wersji 5G jest to sensor 108 MP, który dodatkowo posiada optyczną stabilizację obrazu.

Xiaomi Mi 10T

W najbliższą środę dowiemy się kiedy Xiaomi Mi 10T oraz Mi 10T 5G pojawią się w sprzedaży. A także ile trzeba będzie za nie zapłacić.

Źródło

You may also like...