Marcowa poprawka bezpieczeństwa trafiła na Google Pixel 3 oraz 3 XL

Google rozpoczęło dystrybucję marcowej poprawki bezpieczeństwa. Jako pierwsze, otrzymały ją jak zwykle smartfony Google Pixel 3 oraz 3 XL, a patch poprawia m.in., stabilność działania sprzętu.

Kilka dni temu rozpoczął się kolejny miesiąc, więc Google tradycyjnie udostępniło kolejny zbiorczy pakiet poprawek usprawniających działanie Androida. Jak zwykle, na początku otrzymały go firmowe modele Pixel 3 oraz 3 XL.

Najnowsza aktualizacja nie zawiera żadnych poprawek bezpieczeństwa przeznaczonych dla tych urządzeń. Dostarcza im natomiast sporo usprawnień dla samych telefonów. Jedną z najważniejszych jest zwiększenie responsywności oraz szybkości uruchomienia aplikacji obsługującej aparat. To kwestie, za które smartfony Google są przez swych użytkowników najbardziej krytykowane.

To nie jedyne problemy z tymi smartfonami, ale większość z nich rozwiązała grudniowa poprawka, więc obecnie sprzęt działa znacznie lepiej. Aktualizacja powinna być niebawem dostępna OTA, ale jeśli nie chcecie czekać, to możecie pobrać pełny obraz OTA już teraz.

Google Pixel 3

Źródło: Source.android.com

You may also like...